загрузка...


Дівчина в ранньому віці втратила батьків і залишилася сиротою. З одного боку дівчинці пощастило, оскільки її взяли під свою опіку родичі. Але з іншого боку якщо посилитися в усі деталі, то ви зрозумієте, що в цій родині вона не була щасливою. Звичайно ж, далекі родичі, теж не були раді ростити чужого для себе людину, до того ж який зовсім не йде на контакт. Незважаючи на всі складнощі, юна особа прожила в будинку своїх опікунів кілька років. Її життя було наповнене серйозними проблемами і викликами. Дівчинка щоразу боролася з власними думками і страхами, які вона сама нав’язувала.

Закомплексована і пацаноподобная героїня погано знаходила спільну мову з однолітками, а вже тим більше з представниками протилежної статі. Одного разу головна героїня розуміє, що її тягне до дівчат. Незабаром на шляху у школярки зустрічається красива однокласниця, в яку ключова героїня з першого погляду закохується. Юна особа не змогла стримувати в собі цих почуттів, про які зовсім скоро дізналися і родичі. Тітка не може витримати такої ганьби, вона вважає, що дівчинку потрібно лікувати, і поки вона молода можна все виправити. Фільм Неправильне виховання Кемерон Пост (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Таким чином, школярку відправляють в спеціальну клініку, де вона виявиться серед таких же, як і сама. Опікунка Камерон була впевнена, що це допоможе дівчинці одуматися і не йти проти природи і правил пристойності.

Режисер: Дезіре Акхаван
Актори: Хлоя Грейс Морец, Стівен Хаук, Куїнн Шепард, Керрі Батлер, Далтон Херрод, МакКейб Злий, Дейл Соулс, Саша Лейн, Джон Галлахер мл., Емілі Скеггс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress