Фільм Неприємний (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Штучний інтелект є розробкою безлічі людей, деякі з них життя віддали аби створити справжнє диво. Сучасним вченим вдалося закінчити розпочате сотні років тому справа, і створити перший в світі «ідеальний» мозок. Нічого не віщувало біди, кожен прагнув продемонструвати свої можливості в галузі науки, і вже зараз виникають перешкоди. Як виявилося, інтелект має свої побічні ефекти, про які ніхто і нічого не знав. Чи вірите ви, що одного разу робот, нічим не відрізняється від живої людини, зможе завоювати серце дівчини, та ще й зробити це так, що навіть чоловік не зможе піти на такий вчинок.

Перші прояви власного розуму відбуваються в момент зустрічі з журналісткою, саме в неї закоханий інтелект. Кожен ламає собі голову, прагне довести, що процес виходить з-під контролю, не потрібно вірити в майбутнє, необхідно взяти його в свої руки, поки не сталася справжня біда. Фільм Неприємний (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Кому вдасться взяти під особистий контроль майбутнє істоти створеного з пробірки, і молодої красивої дівчини, адже не можна розбивати їм серця – це може погано закінчитися. Неймовірно, але створений інтелект в рази перемагає людський, і це доведено багатьма досліджень.

Режисер: Меттью Льютуайлер
В ролях: Марк Веббер, Люсі Гріффітс, Девід Клейтон Роджерс, Рейн Вілсон


загрузка...