Жахливе зіткнення сталося в перший день липня 2002 року в небі над Юберлингеном. Пасажирський і вантажний літак не змогли поділити повітряний простір. Трагедія тоді забрала сімдесят одну життя. Саме тоді, в цей нещасливий день загинула сім’я Віталія Калоєва. Всі, кого він любив, всі, без кого він не уявляв свого життя, в одну мить покинули його. І ось тепер в його душі порожнеча. А серце – кровоточива рана. А адже вони всього лише хотіли відпочити. І він, коли вони полетіли в Іспанію, не відчув ніякої біди. Тим більше, що Віталій збирався приєднатися до них у недалекому майбутньому.

Попереду їх чекав щасливий відпочинок. А вийшло… Він був видатним архітектором. Практично вся Осетія стояла в черзі до нього. Його улюблена справа приносила хороший дохід. І Калоєв намагався ні в чому не відмовляти своїм коханим. І коли по телевізору показали катастрофу літака, чоловік не повірив. Але очевидне стало неминучим. І це мало не звело Віталія з розуму. А потім почалося розслідування, суд. Диспетчер визнав свою провину. Стало зрозуміло, що з-за цього чудовиська загинули всі, хто був так доріг чоловікові. Але суд раптом виправдовує винного. Чому? Як таке можливо? Адже він сам зізнався, що його дії призвели до загибелі людей.

І тоді Калоєв розуміє, що тільки він зможе стати тією рукою справедливості і правосуддя, яка покарає винуватця. Півтора року чоловік виношує план, як він покарає диспетчера. Фільм Непробачений (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Сарік Андреасян
В ролях: Дмитро Нагієв, Троянда Хаируллина, Марджан Аветисян, Вадим Цаллаті, Михайло Горевий, Самвел Мужикян

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress