У фільмі «Непрохані гості» розповідається про безтурботного життя двох ловеласів — Джеремі Грее і Джона Беквите. Ними розроблено спосіб зняття дівчат на різних весіллях. Якийсь Чез Рейнхолд присвятив друзів в деякі правила про те, як вести себе на подібних заходах. Головні герої відвідують практично всі весілля в їх місті. Вони розповідають, що вони брати і коли їх раптом запитують про те, ким вони є бракосочетающимся, хлопці швидко орієнтуються — вигадують правдоподібну історію і, мило посміхаючись, входять у довіру усім, хто цікавиться родичам.

Завдяки своєму планом вони стають бажаними гостями на будь весіллі… Хлопці завжди беруть активну участь у всіх конкурсах та інших діях, навіть ріжуть торт, замінюють тамаду і танцюють з нареченими. Вони привертають увагу оточуючих — а це теж частина загального плану. Далі все просто — зловити погляди самих красивих жінок. Кожна весілля закінчується однаково — Джон і Джеремі вибирають собі супутниць на ніч, підкорюють їм серця. Наступний день — нова весілля і нові жінки. Вони — яскраві та креативні, тому їх розгульна діяльність була дуже успішною.

Хто б міг припустити, що на одному з таких прийомів, хлопці зустрінуть дівчат, які назавжди змінять їх світогляд. Тепер хлопцям доведеться повчитися справжньої любові. Фільм Непрохані гості (2005) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Девід Добкін
В ролях: Оуен Вілсон, Вінс Вон, Рейчел МакАдамс, Крістофер Уокен, Айла Фішер, Джейн Сеймур, Бредлі Купер, Кейр О ‘ Доннелл, Генрі Гібсон, Рон Кэнада

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress