Фільм Непрохані гості (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Відкриті кордони Європи стали великою проблемою для толерантних країн, що знаходяться в ній. Лише за останній рік свої будинки і пожитки залишили за плечима мільйони людей, відправившись в більш розвинені країни шукати кращого життя. Однак, що вони несуть за собою? Покинувши Лівію і Сирію, де довгий час йшли війни, вони потрапляють в країни, де немає такої агресії. Немає вбивств і перестрілок на вулиці. Звикли жити по-іншому, переселенці нерідко починають диктувати свої правила. Порушують поставлені порядки і переходять всі межі.

З-за їх безперервного потоку в Європу вулиці провідних, процвітаючих країн, виявилися зайняті десятками чужинців, які живуть у багнюці і злиднях і розносять її всюди. Однак це в кращому випадку вони залишаються власниками добрих намірів, але якщо вони покинули рідні країни далеко не заради кращого життя, а маючи терористичні плани в голові.

Адже тоді життя мирних жителів Європейських країн опиняються під загрозою, і як її ліквідувати залишається вирішувати місцевій владі. Фільм Непрохані гості (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Адам Шиндлер
В ролях: Рорі Калкін, Летісія Хименез, Джек Кеси, Тімоті Т. Маккінні, Джошуа Мікель, Бет Рисграф, Мартін Старр


загрузка...