Фільм Нерви на межі (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Часом доля готує нам величезні сюрпризи і випробування, змусивши повністю змінити своє існування і навіть погляди на навколишній світ. Головного героя представленого мелодраматичного кінофільму «Нерви на межі» можна частенько зустріти біля метро, де він майстерно грає на скрипці, заробляючи таким чином собі на прожиття. Хлопець дійсно талановитий, але йому істотно не щастить, тому змушений грати в переходах, радуючи перехожих своєю музикою, а в помсту отримувати гроші. Головний герой навіть не підозрює, що незабаром все зміниться, і надалі його виступи будуть проходити не в метро.

Головна героїня фільму з дитинства мріяла стати балериною, і її бажання здійснилося. Тепер вона вчиться в одній з найпрестижніших шкіл мистецтв, і сподівається колись стати знаменитою. Ніхто і подумати не міг, що цих двох возз’єднає хіп-хоп, напрям в музиці далеке їм обом. Фільм Нерви на межі (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Тільки долі було вигідно, щоб балерина і скрипаль саме в цьому стилі знайшли точку зіткнення, об’єднали свої зусилля заради спільної перемоги і більше не розлучалися ніколи. Дивимося, що ж з цього вийде, чи зуміють герої картини змінити свої життя?

Режисер: Майкл Даміан
В ролях: Кінан Кампа, Nicholas Galitzine, Джейн Сеймур, Соноя Мідзуно, Річард Ворот, Пол Фрімен, Майя Моргенштерн, Іен Іствуд, Анабель Закутуй, Маркус Емануел Мітчелл


загрузка...