Неспокійна Гавана онлайн — кримінальна драма з елементами справжнього психологічного трилера. Досить часто у великих містах трапляються злочини, і поліція змушена розслідувати навіть найбільш резонансні вбивства. Часом це роблять без особливого інтересу до справи, так як свідомо ясно, що або злочинців не знайдуть або ж просто це розборки всередині кримінального світу. Цього разу все набагато складніше, тому що трапилася справжня трагедія з однією з викладачок місцевої школи.

У школах трапляються скандали і особливо важкі, і некеровані підлітки створюють безліч проблем, як для педагогів, так власне і для своїх батьків. Однак все шкільні негаразди не можуть підштовхнути учня здійснити такий розважливе злодіяння. У квартирі молодої вчительки був виявлено бездиханне тіло. Після нетривалих перевірок з’ясувалося, що убита і є справжня власниця квартири. Молода вчителька ніколи не була помічена в якихось скандалах чи неналежних відносинах. Спокійна жінка вела досить аскетичний спосіб життя і в галасливих компаніях не з’являлася, хто ж був напередодні у неї вдома? Головний герой картини Неспокійна Гавана був просто збентежений новиною про те, що в квартирі вчительки з його рідної школи відбулося справжній злочин. Коли слідству вдалося гарненько оглянути квартиру вбитої — стало ясно, що тут була якась компанія, причому вони не гребували ні алкоголем, ні наркотиками.

Подальше розслідування вказало на те, що свідків і злочинців слід шукати серед педагогічного та технічного персоналу місцевої школи. Але хто знає, може хтось із учнів теж замішаний у справі або знає про деякі нюанси, які допоможуть у розслідуванні? Фільм Неспокійна Гавана (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Фелікс Віскаррет
В ролях: Хуана Акоста, Карлос Енріке Альмиранте, Володимир Крус, Алексіс Діаз, Луїс Альберто Гарсія, Маріо Гуерра, Маріам Ернандес, Jorge Martinez, Пілар Майо, Гектор Медіна

загрузка...