Фільм Невідома (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Дженні вирішила для себе, що хоче допомагати іншим людям, в той момент вона не думала про те, що буде трохи заробляти, а деякі чоловіки і жінки будуть приводити її до сказу, але рішення було прийнято, ось Дженні і пішла вчитися на лікаря. Вона отримала диплом, після чого почалися трудові будні. Це було не зовсім так, як раніше уявляла собі героїня. Деякі пацієнти вимагали занадто багато уваги, інші були невдячними Злюки, а зустрічалися і такі, які свято вірили, що Дженні повинна розірватися, але зробити все, що вони хочуть.

Героїня вже трохи втомилася від подібної поведінки людей, тому коли хтось подзвонив, а стажист кинувся відкрити двері, Дженні заборонила йому робити це, сказавши, що робочий день вже закінчився, вона нікого не братиме. Як же здивувалася ця дівчина, коли до неї прийшов поліцейський, який почав розпитувати про той самий вечір, коли вона не захотіла допомагати людині, який так пізно прийшов до неї. Детектив розповів, що недалеко від кабінету Дженні було знайдено тіло жінки, причому саме вона могла стукати до героїні перед тим, як померла. Героїня не могла точно сказати, чи ця нещасна намагалася потрапити на прийом, але підозрювала, що це могла бути і вона. Муки сумління не дозволили Дженні жити нормальним життям, вона почала звинувачувати себе в тому, що не допомогла людині, який дуже цього потребував, ось героїня і вирішила провести розслідування, щоб з’ясувати не тільки особистість померлої, але і зрозуміти, чи вона приходила до неї перед смертю. Дженні дуже добре себе знала, щоб бути впевненою, що не заспокоїться, поки не докопається до правди.

Пізніше вона зрозуміє, що зробити це не так легко, як їй здавалося спочатку. Вона не подумає про те, що якщо поліція не знає, що робити з цим випадком, то і їй не світить з ним розібратися. Фільм Невідома (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Жан-П’єр Дарденн, Люк Дарденн
В ролях: П’єр Сумкай, Ів Кіоск, Бен Хаміду, Лука Міннеллі, Олів’є Гурме, Жеремі Реньє, Надеж Уедраого, Крістель Корнило, Адель Енель, Олів’є Бонно


загрузка...