Місто — мрія багатьох сільських жителів, які змушені проживати далеко від галасливих клубів і ресторанів. Але навіть жителі невеликих міст можуть мріяти про життя в мегаполісі, адже так виходить більше можливостей. Якщо стати відомим і успішним в столиці, то про тебе обов’язково почують у рідній провінції, а це так приємно! В Делі, найбільш космополітичний місто Індії, люди приїжджають з усіх куточків країни. Хтось шукає тут слави, а кому-то Мілен ідея заробити великі гроші. Головні герої цього мультижанрового фільму, назва якого перекладається, як «Ніч», що проживають на межі дозволеного.

Їх поведінку в суспільстві ледь вважають прийнятним. Суть моралі в цій картині зводиться до того, щоб приймати навколишніх такими, які вони є. Адже у кожного своя заповітна мрія, і ні в всіх мрії стають реальністю. Хтось спочиває на лаврах, а іншим доводиться й далі бігти за невловимими задумами. Ймовірно, людством рухає надія на досягнення заповітної мети, і саме за нею вони женуться. Є в Делі і такі, кого лабіринт міських вулиць безжально проковтує, змушуючи залишатися заручником яскравих вогнів. У центрі сюжету перебуває історія про гарній дівчині по імені Райна, вона працює в кав’ярні, її роль виконує Арпита Чаттерджі. Її любить молодий чоловік Афзар, герой Ашиш Бишта.

Наставником зі світу моди стане Сонал, модний покровитель. Фільм зосереджений на любовний трикутник, всередині якого вирують інтенсивні пристрасті. Фільм Ніч (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Онир
В ролях: ShishBish, Симон Френе, Ариз Ганді, Gaurav Nanda, Арпита Упав, Raj Suri, Санджай Сурі, Равина Тандон, Spray Ray Tiwari

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress