У 1973 році південноамериканська країна Уругвай була під гнітом воєнщини. У країні процвітала диктатура. І ось вогким осіннім днем трьох ув’язнених прямо з в’язниці направили брати участь в одній секретній операції. Під девізом, проходило це історичне дію. І ось ці троє сміливців виявляються замкнені в каземати на багато років. Один з них майбутній, відомий своїм аскетизмом, уругвайський президент Хосе Мухіка. Багато часу, перебуваючи в одиночній камері він кував свій характер.

Незважаючи на всі труднощі і негаразди він вижив і став яскравим представником своєї країни у всьому цивілізованому світі. Пропонуємо подивитися цю історичну драму у нас на сайті. У 70-ті роки двадцятого століття Уругвай знаходиться під військовою диктатурою. Одного разу трьох ув’язнених прямо зі своїх камер відправили на секретну військову операцію, девіз якої — «Якщо ми не можемо їх вбити, то зведемо їх з розуму».

Три головних героя опинилися в одиночному ув’язненні на 12 років. Серед них — Хосе Мухіка, майбутній президент Уругваю. Фільм Ніч довжиною в 12 років (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Альваро Брехнер
Актори: Антоніо де ла Торре, Чіно Дарін, Альфонсо Торт, Сесар Тронкосо, Соледад Вільяміль

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress