Фільм Нічого собі поїздочка 2: Смерть попереду (2008) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Молода пара вирішують відсвяткувати своє весілля в Лас-Вегасі, і вирішують відправитися туди на автомобілі, за одне відпочити від усіх своїх проблем та турбот. Крім цього Боббі і Мелінда, вирішують взяти з собою сестру, бурхливої дружини, а по дорозі вони підбирають ще одного хлопця на ім’я Нік. Але незабаром їх автомобіль ламається, вони опинилися посеред дороги, на якій практично ніхто не їздить, і тоді вони розуміють, що допомоги їм тут не знайти, і вони вирішують відправитися в околицю. Але їм вдається знайти лише один будинок, біля якого стояла машина, і тоді вони йдуть на відчайдушний крок, і беруть на тимчасове користування його, не попередивши господаря, але вони залишили записку з адресою, як їх знайти.

Але ніхто з них і не міг уявити, з ким вони зв’язалися, і що їх чекає далі, адже вони взяли машину, у серійного вбивці, який тепер влаштував за ними справжню гонку. Вони ще не знають, що транспорт належить відомому в цих колах маніяку. Опинившись в придорожньому кафе, друзі вступають в словесну перепалку з далекобійниками. Незабаром Міранда отримує дивний телефонний дзвінок з погрозами від власника викраденого автомобіля.

Потім з’ясовується, що психопат викрав Боббі, і у хлопців є не так багато часу, щоб виконати вимоги маніяка і повернути одного цілим і неушкодженим. Фільм Нічого собі поїздочка 2: Смерть попереду (2008) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Луї Морно
Актори: Ніккі Ейкокс, Нік Зано, Лаура Джордан, Кайл Шмід, Марк Гіббон


загрузка...