У центрі уваги знаходяться дві кращі подруги-Анджела і Джессі. Вони вже давним-давно спілкуються, тому можуть довіритися один одному. Насправді головні героїні наділені безліччю талантів, але поки вони не знайшли спосіб, щоб їх реалізувати правильно. Саме тому подругам доводиться перебиватися випадковими заробітками. Спочатку дівчата влаштувалися в звичайне кафе офіціантками, але за це їм платили недостатньо грошей для благополучного життя. Грошей вистачало на мінімум продуктів і предмети першої необхідності, тому часто виникали фінансові труднощі. Вони могли сподіватися тільки на чайові, але їхні гості закладу залишали вкрай рідко.

Дівчата намагалися збирати гроші, і коли там виявилася пристойна сума, то невідомі особи пробралися в знімну квартиру і вкрали всі заощадження. Коли героїні побачили пропажу, то не знали, що робити далі, адже зовсім скоро необхідно було платити за оренду житла. Біда не приходить одна, тому незабаром начальство пригрозило подругам звільненням, і тоді вони точно поступово стали скочуватися в депресію. Дівчата зробили відповідальне рішення на користь відпочинку, зібрали всі речі і вирушили на пляж, щоб як слід відпочити.

Звичайно, без фінансів досить складно прожити в такій ситуації, але дівчата не впадали у відчай і сподівалися на швидкий заробіток. Фільм Ніколи не повертайтеся (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Августин Фріззелл
Актори: Майя Мітчелл, Каміла Морроне, Кайл Муні, Аристотель Абрахам II, Джоел Аллен, Ешлі Амос, Крістофер Броу, Лізбет Карденас, Кріс Челлі, Крейг Коул

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress