Фільм Нитка з голкою: Зроблено в Індії (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Головний герой кінофільму шалено любив свою роботу. Він з самого дитинства мріяв стати досвідченим, щоб шити людям красиві наряди. В даний момент його найзаповітніші мрії стали поступово реалізовуватися. Маулі дійсно не тільки навчився користуватися машинкою, але також і усвідомив, як потрібно було правильно підбиратися одяг для своїх клієнтів. Нитки для своїх виробів справжній патріот своєї справи купував виключно на місцевій фабриці. Йому дуже подобалося якість купленого товару, але один несподіваний факт змусив хлопця прийти в подив.

На зворотному боці котушок чомусь була вказана зовсім не його рідна країна. Ясна річ, ця новина відразу ж шокувала головного героя і змусила задуматися багато про що. Маулі приймає рішення переговорити з власниками підприємства, так як це було неприпустимо. Ось тільки слова кравця для всіх оточуючих людей були звичайним абсурдом. Фільм Нитка з голкою: Зроблено в Індії (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

У його бік починають все коситися, вважаючи його божевільним. Чудово розуміючи, що таким чином йому не вдасться нічого добитися, герой організовує власне підприємство. Але що ж з цього вийде, можна буде дізнатися після перегляду фільму.

Режисер: Шарат Катария
Актори: Варун Дхаван, Анушка Шарма, Рагувір Ядав, Sawan Tank, Manukriti Pahwa


загрузка...