Фільм Ніяких обіцянок (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Масштабні свята завжди вважаються самими довгоочікуваними днями в році. Саме в такі моменти всі родичі і близькі друзі можуть зібратися за спільним столом і весело провести цей час. Однак так відбувається далеко не завжди, адже перед цими самими святами починається складний період, який вибудовує для людей випробування на міцність відносин. Спільний побут і вирішення якихось проблем можуть негативно позначитися на подальших взаєминах. Саме тому найчастіше сімейні пари або просто улюблені втрачають контроль і починають сваритися перед довгоочікуваними святами, які повинні провести разом.

Так сталося і з головними героями, які до недавніх пір не було ніяких проблем. Джин і Кері вже кілька років перебувають у щасливому шлюбі, і вони навіть подумати не могли, що в якийсь момент їх взаємини можуть зіпсуватися. Проте це сталося, і тепер у них виникає досить непростий період в житті. Відбувається переломний момент напередодні Нового Року, що кардинально ускладнює обстановку. Це свято вони повинні були провести разом, але тепер це залишається під великим питанням. Фільм Ніяких обіцянок 2017 дивитися в хорошій якості HD.

Головним героям терміново необхідно знайти шляхи вирішення конфлікту, адже вони ризикують раз і назавжди розірвати стосунки один з одним. Чи зможе Джин і Кері впоратися з усіма труднощами і нарешті придушити розбіжності у власному особистому житті?

Режисер: Тім Кашер
В ролях: Маура Кідвелл, Лейн Манзер, Ерін О’ші, Мерилін Басс, Емма Нейра, Ендрю Бейлс


загрузка...