Фільм Ніж у серце (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Хлопець нетрадиційної орієнтації піддається насильству з боку незнайомця в масці. Тим часом в Парижі, Енн дзвонить своїй дівчині-Луїз і розповідає їй про свої страхи. Енн просить забрати її з цього місця, але Луїз жорстко розриває з дівчиною всі відносини. Енн розбита і пригнічена, її життя втратило будь-який сенс. Алджербальд знімає порнографічний Відео-кліп за участю нетрадиційних хлопців, але процес зйомки перериває п’яна Енн. Режисер незадоволена халтурною роботою хлопців, яким все одно на кліп. Енн разом зі своїм другом приїжджає до простих робітників і пропонує їм високооплачувану роботу в порноіндустрії.

Красивий і зухвалий хлопець погоджується на її умови, але його не вражає перспектива інтимних сцен з хлопцями. Енн натхнена знахідкою і має намір продовжити шукати нові обличчя прямо на вулиці. Поліція викликає Енн і розпитувати її про Кареля, який знімався у фільмах дівчини.

Вона дізнається страшну інформацію про те, що хлопця жорстоко і нещадно вбили ножем. Енн не розуміє, як таке могло статися і намагається допомогти з’ясувати правду. Фільм Ніж у серце (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ян Гонсалес
Актори: Ванесса Параді, Кейт Моран, Ніколя Морі, Фелікс Маріто


загрузка...