Головний герой по імені Лоренцо Бентівольо раніше вважався найкращим адвокатом в окрузі. Проте в літньому віці він все-таки вирішив вирушити на заслужений відпочинок. Тепер чоловік проживає у великому красивому будинку в повній самоті. Можна сказати, що він всіляко намагається уникати оточуючих людей. Головний герой завжди мав складним характером, тому він не любить спілкуватися навіть з власними дітьми. Лоренцо впевнений, що будь-яка молода людина повинна домогтися успіху в своєму житті самостійно, тому він не збирається допомагати своїм родичам. Його цілком влаштовує самотність і такий спосіб життя, тому він не збирається щось змінювати.

Правда, через деякий час трапляється несподіване подія, яка змінює звичне життя героя. Одного разу Лоренцо дізнається, що у нього з’явилися нові сусіди. Подружжя з дітьми відразу викликали у колишнього адвоката якісь підозри, тому він вирішив розібратися в тому, що відбувається всередині їх будинки і життя. Йому стає цікаво, що приховують його нові сусіди. Втім, чоловік почав спілкуватися з цими людьми, і сам не підозрював, що сильно прив’яжеться до них.

Лоренцо почав піклуватися про ближніх так, як не дбав навіть про рідних дітей. Їх спілкування відбувається ідеально, але незабаром трапляється несподівана трагедія, яка перекреслює раз і назавжди всю ідилію. Фільм Ніжність (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джанні Амеліо
Актори: Еліо Джерман, Мікаела Рамаццотті, Джованна Меццоджорно, Ренато Карпентьєра, Грета Скаккі, Марія Націонале, Джузеппе Дзено, Артуро Муселлі, ХІБ Хілі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress