Біблійна легенда стає актуальною в наш непростий час. Вчені лякають страшними катаклізмами і кінцем світу, а населення ігнорує їх заклики про порятунок планети. Страшний апокаліпсис стався дуже давно. Розперезалися грішники не могли зупинитися. Жорстокий світ занурювався в атмосферу насильства, злості і нерозуміння. Бог довго терпів своє творіння, але в певний момент вирішив, що виправити нічого не можна. Всевишній надає шанс тільки одній людині-праведнику Ною. Він спостерігав страшне бачення, як вся планета наповнюється величезною водою. Побожна людина повинна виконати свою місію.

Чоловікові представився шанс врятувати себе і сім’ю, також по парі представників кожного виду з тваринного світу. Навіть рідні не вірили в неймовірні історії Ноя. Герой поступово зводив свій ковчег. Врятовані на ньому люди і тварини повинні відновити життя на Землі після того, як стихне глобальне повінь. У призначений час з усіх боків почали наближатися обрані пари. Спеціально для них Ной побудував зручні каюти.

На ковчезі заборонено поїдати один одного. Люди також не мають права харчуватися вимушеними сусідами. Чи все піде за планом в рятувальній місії? Фільм Ной (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Даррен Аронофскі
В ролях: Рассел Кроу, Дженніфер Коннеллі, Рей Уїнстон, Ентоні Хопкінс, Емма Уотсон, Логан Лерман, Дуглас Бут, Нік Нолті, Марк Марголіс, Кевін Дюран

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress