загрузка...


Ален кілька років є беззмінним керівником великої, французького видавництва, великою популярністю користується серед численних клієнтів, що віддають перевагу користуватися послугами установи з бездоганною репутацією. Директор успішного підприємства, що приносить стабільний дохід співробітникам, притримує застарілих принципів. Він вважає, що впровадження новомодних, цифрових технологій приносить непоправної шкоди книгодрукуванню. Тому вважає за краще використовувати старі методи виробництва, уникаючи інноваційних способів роботи. Недоречне впертість до сумних призводить наслідків. Найвідоміше в країні видавництво починає занепадати, терплячи великі збитки.

На порозі опинившись банкрутства, Ален змушений перейти на цифрові технології. Незабаром якийсь письменник Леонар відвідує видавця, принісши йому для прочитання чергову книгу. На подив чоловіка низькосортний на його погляд роман справляє яскраве враження на дружину, що прочитала рукопис з величезним інтересом. Фільм Нон-фікшн (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Селена в театрі працює, де є виконавицею провідних ролей. Вона радить чоловікові надрукувати твір, який неодмінно стане бестселером і принесе величезні прибутки обом сторонам.

Режисер: Олів’є Ассайас
В ролях: Ніколас Бушо, Сігрід Буазі, Венсан Макен, Лайонел Дрей, Паскаль Греггорі, Кріста Тере, Нора Хамзаві, Жюльєт Бінош, Гійом Кане, Лоран Пуатрено

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress