Це найнеймовірніша історія, яка відкриває завісу на житті відомих видавничих будинків Парижа. Всі співробітники, які дуже давно працюють в цій сфері, з часом починають розуміти, що їх робота дуже сильно змінилася, бо з кожним роком з’являється все більше сучасних пристроїв. Ці нові технології поступово заповнюють їх життя, тому сама суть роботи постійно змінюється, і не завжди в кращу сторону. Головний герой картини — француз Ален, який вважається одним з найуспішніших видавців у Франції. У нього великий сімейний бізнес, який багато доходів приносить неймовірний дохід.

Одного разу в його руки потрапляє нова рукопис автора Леонара, який неодноразово друкував свої романи в його видавництві. Олену досі важко змиритися з тим, що цифрові технології дуже широко почали користуватися популярністю, тому у нього є сумніви з приводу цього нового роману.

А ось його дружина Селена, в захваті від майбутньої книги, і вважає, що рукопис проведений справжній фурор з першого дня продажу. Фільм Нон-фікшн (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Олів’є Ассайас
Актори: Гійом Кане, Жюльєт Бінош, Венсан МАКЕН, Кріста Тере, Нора Хамзаві, Паскаль Греггорі, Лоран Пуатрено, Сігрід Буазо, Лайонел Дре, Ніколас Бушо

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress