Фільм Нона (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Нона є уродженкою Гондурасу, де існують непрості умови для існування місцевого населення. Життя дівчини супроводжується низкою важких випробувань, пов’язаних з необхідністю постійного пошуку способів виживання в безперспективній, бідній країні. Вона відчуває повну безпорадність перед нескінченними випробуваннями, що посилаються жорстокою долею. Молода особа виїхати мріє з рідних місць, де відсутні реальні можливості забезпечити благополучне майбутнє. Одного разу вона випадково заводить знайомство з якимсь Хечо, який, дізнавшись про її бажання покинути батьківщину, обіцяє організувати переїзд на територію Сполучених Штатів, де надаються необмежені можливості для втілення давніх мрій цілеспрямованими людьми.

З’явилася надія знайти довгоочікуване щастя, кардинально змінивши сіру повсякденність. Вирушаючи у довгу подорож, Нона малювала в мріях приємні картини нового життєвого етапу, до якого залишалося зовсім небагато. Вона про возз’єднання мріяла з мамою, яка проживає давно в Америці, з якою вони не спілкувалися довго. Події набувають непередбачений поворот, коли Хечо, обіцяв забезпечити безпечну подорож попутниці в іншу країну, несподівано залишає її на півдорозі. Фільм Нона (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Дівчина в повному виявилася самоті в невідомій місцевості, де нізвідки очікувати допомоги, доводиться сподіватися виключно на власну витримку і здатність протистояти суворим негараздам.

Режисери: Майкл Поліш
Актори: Джесі Маккінні, Джанкарло Руїс, Кейт Босворт, Джаспер Поліш, Сулем Калдерон, Біллі Хелмерс, Джонатан Контрерас, Кріс Ареллано, Діана Кабуто і Бріттні Белл


загрузка...