загрузка...


Ностальгія онлайн розповідає про те, яке значення для людини можуть мати речі, навіть якщо він про це не думає або не здогадується. Героями цієї історії є різні люди, але між ними є дещо спільне. У кожного сталася своя трагедія, з якою він і намагається різними способами впоратися. Однією з героїнь є літня срібна жінка, у якої був будинок, але він згорів. Від будівлі, яке було дорого її серцю, було для неї місцем проживання, залишилося тільки попелище та парочка обвуглених речей, які ще можна дізнатися за формою. Часто людина замислюється про ті речі, які його оточують?

Він до них звикає, перестає навіть помічати часом, але ж в них зберігається стільки спогадів, з ними може бути пов’язано стільки подій, про які приємно думати. Речі стають невід’ємною частиною життя, а потім, коли вони раптом кудись зникають, наприклад, їх поглинають язики полум’я, людина ніби втрачає частину самого себе, своєї пам’яті. Він може знайти покручені залишки дорогих йому речей, уламки, шматочки, але навіть в цих маленьких клаптиках може залишатися пам’ять про минуле. Саме в цьому і переконалася жінка, будинок якої перетворився в купу попелу. Є й інші герої в цій кінокартині. Вони теж переживають втрату, що їх всіх і об’єднує. Це спільне горе, яке і переживати теж легше разом. Фільм Ностальгія 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

У людей є можливість говорити про те, що їх хвилює, що вони відчувають, ділитися своїми емоціями, а це дуже добре і корисно для психіки. Люди діляться ще і спогадами і тими цінними предметами, які багато для них означають.

Режисер: Марк Пеллінгтон
В ролях: Хьюго Армстронг, Шинель Азор, Анналіса Бассо, Тіффані Діон, Еллен Берстін, Брюс Дерн

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress