У ЦРУ, як правило, не потрапляють новачки. Виключно професіонали можуть зайняти серйозну посаду в секретній службі. Однак, іноді все-таки доводиться шукати нових кандидатів. Робота у спецагентів дуже небезпечна — на жаль, під час виконання деяких місій гине багато агентів, тому без новачків просто не обійтися. Головний герой — молодий чоловік, якого нещодавно взяли в ЦРУ. Поки серйозних завдань йому не доручають, оскільки повноцінного довіри до цієї особистості ще немає. Чоловік прикладав максимум зусиль, щоб виконувати свою роботу якісно, ​​щоб його діяльність приносила позитивні результати ЦРУ.

Але так склалися обставини, що зараз агент може відправитися у в’язницю. Під час виконання чергового завдання головний герой підставив команду секретних агентів, які в результаті загинули. Все провину звалили саме на цю людину, і тільки він знав, що жодним чином не зраджував своїх колег. Хтось явно має намір хотів підставити головного героя і в той же час позбутися від спеціальних агентів. Правда, чомусь ЦРУ винного шукати особливо не бажає — є інформація, що винен у смерті людей агент, тому більш детально розбиратися в цій справі нікому не хочеться. Головний герой розуміє, що єдиний шанс врятувати себе — це ховатися від представників закону і шукати тих людей, які вирішили так жорстоко його підставити. Вести зараз переговори з ЦРУ не має ніякого сенсу. Все одно ніхто не повірить в слова людини, якого зараз вважають зрадником батьківщини.

Йому необхідно знайти вагомі докази, що підтверджують, що до смерті секретних агентів він не має ніякого відношення, що з’явився спільний ворог, якого потрібно усунути. Шукати винуватця в події чоловікові доводиться непросто, адже зараз всі сили ЦРУ кинуті на його упіймання. Фільм Новачок (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Кай Беррі
В ролях: Драган Мічановіч, Ваня Ейдус, Ірфан Менсур, Джефферсон Холл, Браніслав Томашевич, Джеймс Флойд, Любомир Бандовіч, Ентоні ЛаПалья

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress