Коли людина вибирає для себе життєву дорогу, і формує у себе в голові заповітну мрію, він керується своїми уподобаннями. Ось, наприклад, головна героїня цього китайського фільму вирішила для себе, що дуже хоче стати актрисою. Іншої професії для себе вона не бажала навіть розглядати, і докладала всіх зусиль для досягнення мети. Вона ходила на численні кастинги, залишала резюме на різних сайтах і в кадрових агентствах. Але всі її старання залишалися безрезультатними, і дівчина дуже сильно засмутилася. Загалом, починаюча і не досвідчена актриса була типовою невдахою, не здатною досягти мрії про зоряну кар’єру.

Всі товариші і колеги по цеху, які бачать всі невдачі панянки, відверто радили їй кинути безуспішне справу, і знайти своє призначення в іншій сфері. Навіть рідний батько, який завжди підтримує доньку, цього разу виступав проти її затії, і лаяв наполегливу дівчинку за надмірне завзятість. Старий абсолютно не схвалював таку впертість, і закликав знайти гідну роботу. Єдиний, хто підтримував героїню, був її бойфренд, впевнений, що красуні обов’язково посміхнеться удача. Фільм Новий король комедії (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Одного разу настав такий критичний момент, коли втомлена дівчина майже зважилася все кинути, і відправитися на пошуки якоїсь більш приземленою роботи. Але в цей період, коли доля панянки майже пішла по альтернативному руслу, з нею зв’язався дуже відомий режисер.

Режисер: Стів Чоу
В ролях: Цзінвень Ар, Ван Баоцян, Чжан Цюаньдань, в Цзі Жуян, Чжан Ци, Юань Сінчже, П’єр композитів, Чжежуй чай, Хуан Сяопін, Мяо Ілунь

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress