Фільм розповідає історію про одну дівчину, з якою в житті відбуваються одні неприємності. Якщо людина неодноразово пробує себе в якійсь справі, а воно в нього ніколи не виходить так, як планувалося, то він починає розчаровуватися. Є люди, які готові боротися до самого кінця, щоб все-таки досягти своєї мети, а є ті, які починають шукати інші шляхи. Зазвичай вони виявляються набагато легше. Саме тому людина готова терпіти деякі незручності, але мета буде досягнута і в свідомості відбудеться деяке задоволення. У таку ситуацію потрапила і головна героїня, яка вже втомилася облаштовувати своє особисте життя.

Студентка коледжу кілька разів намагалася завести романтичні стосунки зі своїми однолітками. Всі вони закінчувалися через короткий термін. Дівчина не розуміє, в чому криється справжня причина, але вона не збирається терпіти невдачі далі. Це стає причиною того, що дівчина вирішує перестати зустрічатися зі своїми однолітками. Їй набридло шукати причини і шляхи вирішення даної проблеми, яка не дає жити нормальним життям. Фільм Новий роман (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Проте в самоті вона теж не хотіла б прожити все своє життя, тому дівчина вирішує почати зустрічатися з чоловіками старшого віку. З ними не виникає таких проблем, як з однолітками, а крім цього вони дарують щедрі подарунки.

Режисер: Carly Stone
Актори: Джессіка Барден, Хейлі Лоу, Бретт Дір, Каміла Мендес, Тімм Шарп

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress