Жителі провінції вважають, що в Москві люди живуть зовсім інакше і їх можна назвати по-справжньому щасливими. Адже у них немає серйозних турбот і вони отримують хороший дохід. Саме з цієї причини в столицю приїжджають багато гостей, але не перед кожним з них розкривається секрет цього прекрасного міста. І ось одного разу, сюди і приїжджають два хлопця з провінції, які мріяли в цьому місці знайти своє щастя. Тільки незабаром вони усвідомлюють, наскільки сильно помилялися в своїх висновках. Костянтин мріяв про те, щоб стати кліпмейкером і для досягнення своєї мрії він готовий був піти на будь-які методи.

Хлопець навіть готовий був працювати без вихідних, от тільки його цілеспрямованості було недостатньо. А ось Олег не може уявити свого життя без грошей, красивих представниць протилежної статі і дорогих автомобілів. Ці двоє молодих людей готові піти на все для того, щоб добитися поставлених цілей, тільки вони навіть не могли подумати, що для них стануть перешкодою власні почуття.

Костя познайомився з привабливою дівчиною на ім’я Аліна, яка була балериною і хлопець відразу ж відчув до цієї милої особи великі почуття. Фільм Нульовий кілометр (2007) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Павло Санаєв
В ролях: Олександр Лимарев, Світлана Ходченкова, Іван Жидков, Костянтин Крюков, Дмитро Нагієв, Дмитро Голубочкин, Карина Іванова, Софія Каштанова, Олена Аросьєва, Михайло Поліцеймако

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress