Фільм Обіцяй, що дочекаєшся (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Головний герой «Обіцяй, що дочекаєшся» — юнак, який нещодавно закінчив школу і збирається вступати до коледжу. Попереду у молодої людини все життя, проте минуле не відпускає його. Сумні спогади героя пов’язані з самогубством батька, якого він дуже любив. Трагедія перевернула його життя з матір’ю, в одну мить зруйнувалися всі їхні плани і надії. Хлопець розуміє, що якщо йому не вдасться допомогти їй налагодити особисте життя, нею поступово опанує депресія.

Мати героя – красива розумна жінка, але гіркота втрати не дає їй жити і рухатися далі. Юнак намагається допомогти мамі знову відчути, що таке щастя і любов. Незабаром у героя з’являється кохана дівчина, завдяки якій він починає вірити в те, що існує справжня любов.

Недавній випускник школи намагається піклуватися про свою матір і допомагає їй почати перші відносини після самогубства батька. Фільм Обіцяй, що дочекаєшся (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Nick Naveda
Актори: Тревіс Тоуп, К. С. Хьюз, Ізраель Бруссар, Сем Треммелл, Мішель Форбс, Морган Кранц, Michelle DeShon, Філ Абрамс, Niko Sacks, Бьянка Маліно


загрузка...