Фільм «Обіцяти – не значить одружитися» — своєрідна інструкція, як для хлопців так і для дівчат. Як часом буває важко правильно витлумачити слова коханого або коханої, з-за цього вічно потрапляєш в конфузные ситуації. «Я збираюся піти спати» — каже хлопець, дівчина реагує по-своєму: «Це запрошення?» А він всього-навсього, натякнув, що вже пізно і пора розійтися по домівках. Хіба не конфуз? І це тільки один малесенький момент фільму, що розповідає про те, як і де знайти справжню любов, а, знайшовши її, як довести справу до весілля і вічних клятв один одному біля вівтаря. Цю картину можна назвати – комедія значення слів і слів зі значенням.

Долі і любовні пригоди молодих хлопців і дівчат переплелися в складне сплетення тонких ниток. Розплутати цей клубок дуже складно, майже не можливо. Всі вони живуть в Балтіморі, всі вони в віці двадцяти-тридцяти років, всі вони то сходяться, то розходяться, намагаючись знайти свою єдину на все життя половинку. Одна пара все-таки відбулася, Ніл і Бет давно зустрічаються, дівчина спить і бачить себе у вінчальній сукні поруч з коханим. Ось тільки хлопець не розділяє її бажання піти під вінець, він любить її щиро, але так само щиро вірить у те, що шлюб здатний тільки все зіпсувати. Фільм Обіцяти – не значить одружитися (2008) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Досягнуто стріли Амура своїх цілей або молоді люди так і будуть метатися в пошуках кохання? Чи зможе Бет переконати Нілу в тому, що після одруження все буде ще прекрасніше?

Режисер: Кен Куопис
В ролях: Бен Аффлек, Дженніфер Еністон, Дженніфер Коннеллі, Бредлі Купер, Скарлетт Йоханссон, Джінніфер Гудвін, Джастін Лонг, Дрю Беррімор, Кевін Конноллі, Кріс Крістофферсон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress