У фільмі «Обличчям до обличчя» головним героєм став молодий хлопець у якого в житті настає чорна смуга, він не може знайти своє місце, не бачить сенсу ні в яких цінностях. Думаючи про прожиті дні, з’являється відчуття безвиході і сильне самотність. Щоб хоч якось відволіктися він починає проводити більше часу в мережі, юнак вивчає різну інформацію і подовгу сидить з соц.мережах. І одного разу він знаходить сторінку давньої знайомої, з якою він знайомий з дитинства, він відправляє їй повідомлення щоб переконатися що це саме вона. Хлопець був шалено щасливий, коли вона відповіла на його повідомлення.

Тепер у них є можливість згадати про минуле, про те як вони весело проводили час в безтурботному дитинстві. Друзі почали багато спілкуватися, ділиться різними секретами і проблемами. Пізніше юнак дізнається що його подруга дуже ранима і ніжна дівчина. Молодий хлопець раптом обертається на прожите життя і не бачить нічого хорошого в ній. Він пригадує багато непотрібних моментів, витрачений даремно час на різні витівки і дурні вчинки. Навколишній світ викликав гостре байдужість і нудьгу. Сумні думки не покидають юнака. Він знайомитися з усілякою інформацією у Всесвітній павутині, сновигає в соціальних мережах. Випадково персонаж натрапив на давню знайому, з якою дружив з самого дитинства, поки доля не розвела їх у різні сторони.

Герой намагається зв’язатися з подругою. Парочка встановлює зв’язок і проводить багато часу у спільних бесідах. Хлопець і дівчина згадують дитинство, міцні дружні взаємини. Фільм Обличчям до обличчя (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Меттью Торонто
В ролях: Даніела Бобадилла, Деніел Емерсон, Кевін МакКоркл, Емілі Джордан, Мері Гордон Мюррей, Керрі Хемілтон, Нік Райллі, Ерік А. Х. Уотсон, Шелдон А. Сміт, Michael Soulema

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress