Одного разу стає відомо, що землі загрожує серйозна небезпека — все людство може зникнути в один день. Вся справа в тому, що насувається глобальна катастрофа. Вчені просто змушені швидко шукати альтернативний варіант. І вони його знаходять — життя на одній міжгалактичної планеті цілком може підійти землянам. Але щоб в цьому переконатися, вчені відправляють туди експедицію космонавтів. І коли вони опинилися на іншій планеті, то були вражені — їх зустрів маленький хлопчик. Вчені відразу почали його розпитувати, як він тут опинився.

Кілька років тому батьки хлопчини, які були космонавтами, на космічному кораблі прибули на цю планету. Але хто-то или что-то знищив їх корабель. Хлопчик на ім’я П’єр, дивом вижив. Всі ці роки хлопець виховувався місцевими жителями. Він розуміє і людську мову і мову мешканців планеті. Деякі вчені вирішили цим скористатися. П’єр повинен стати так званим перекладачем.

Земляни хочуть запропонувати інопланетним істотам співпрацю. Але все ж, серед екіпажу є такі вчені, які проти цієї затії і бачить в цьому якусь небезпеку. Хто виявиться правий? Фільм Облога Мумбаї: 4 дня жаху (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Лліам Уортінгтон
Актори: Джозеф Малер Тейлор, Сухрадж Діпак, Міхіка Рао, Кабір Сингх, Кіран Кумар, Нейтан Кей, Мартель Хаммер, Рейлі О’Бирн-Інгліс, Ігор Креймана, Джозеф. Тейлор

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress