загрузка...


У будь-якій країні і в будь-якому суспільстві є люди, які борються за справедливість. До такої категорії людей можна віднести і героїв фільму «Обман за обман». Їх життєва позиція свідчить, що за неправду потрібно відповідати неправдою. Практично як у приказці «Поводься з людьми так, як вони надходять з тобою». Але що ж робити, якщо з-за чийогось дії гинуть люди. Хто ж тоді зможе захистити їх інтереси. Така історія сталася з Баведжу. На нього «повісили» величезні банківські недостачі, списавши це на крадіжку.

Тепер черга Джас та її дорослого синочка виправдати ім’я колишнього співробітника. Героям належить перевтілення, щоб їх не впізнали в звичайному вигляді. Ким тільки не довелося стати заради відновлення доброго імені Баведжу. Джас зі своїм сином намагаються помститися за смерть загиблого годувальника родини Баведжу, якого Лал звинувативши в розтраті вкладень вкладників.

Поки Джас думає про те, як помститися за Баведжу, Лал впевнений, що Баведжу дійсно привласнив гроші і намагається знайти їх, щоб забрати собі. Фільм Обман за обман (2013) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Шашант Шах
В ролях: Тусшар Капур, Винай Патхак, Ранвір Shori, Доллі Ахлувалиа, Вішакха Сінгх, Раві Кішан

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress