загрузка...


Сценарист і актриса живуть в одному місті і одного разу випадково зустрічаються на зйомках. Вони обидва вже зневірилися знайти собі пару, але раптом їм в голову прийшла одна ідея — розіграти в життя те, що написано в сценарії до фільму. При цьому вони вирішили обмежитися одними поцілунками — як говориться, нічого зайвого. Американська комедійна мелодрама «Обмежимося поцілунками» (Making Out) змусить глядачів задати собі цікаве питання – чи можна взагалі написати сценарій любові для самого себе? Яке буде ваше здивування, дізнавшись, що все-таки таке цілком можливо здійснити.

Романтичний хлопець по імені Чарлі, подаючий надії сценарист, одного разу познайомився з Ерін, прекрасною молодою актрисою. Головні герої були нещасні в любові і тому обидва відчували самотність. Фільм Обмежимося поцілунками (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Молодим людям прийшла в голову божевільна ідея – втілити історію зі сценарію у своєму житті. Єдина умова – більше, ніж поцілунки між ними нічого не буде. До чого призведе така авантюра?

Режисер: Енріке Коуту
В ролях: Тітус Йонг Волвертон, Ерін Р. Райан, Джефф Беркман, Иабу Уиндимер, Хейлі Еліза, Джо Кідд

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress