Фільм Обвинувачена (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Юна особа веде звичайне, безтурботне студентське життя, наповнене характерними зобов’язаннями і буденними заняттями. Вона серйозно сприймала необхідність отримати відмінні знання, не відмовляючись у вільний від вивчення підручників час повеселитися з ровесниками. Звичне, благополучне існування раптово перервалося, коли загинула близька подружка. Попереднє вивчення обставин трагічного випадку показало, що нещасну вбили жорстоким чином. Проведене поліцією розслідування, зайняло багато часу, не призвело до очікуваних результатів, особу вбивці не встановили.

Після дворічних розглядів і вивчення наявних доказів слідчі прийшли до несподіваного рішення, що над нещасною вчинила розправу її подруга. Мотивом вони вважали дівочу заздрість до успіхів опонентки або передбачувану ревнощі до спільного знайомого. Інформація стала широко обговорюваною серед зацікавленої громадськості. Думка людей розділилася, кожен дотримувався власної думки.

Перед судовим розглядом психологічна обстановка розжарюється, дівчина намагається розібратися в нюансах, щоб визначити для себе причини події нещастя. Фільм Обвинувачена (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Гонсало Тобаль
В ролях: Debora Dejtiar, Херардо Романо, Леонардо Сбаралья, Інес Естевес, Даніель Фанего, Martina Campos, Laura Casalongue, Гаель Гарсіа Берналь, Лалі Еспосіто, Ана Гарібальді


загрузка...