Фільм Очікування (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Французько-італійська драма нашого часу «Очікування», дуже складний фільм в моральному плані. Одну з головних ролей грає Жюльєт Бінош, чудова актриса. Зрозуміти фільм з самого початку видається особливо складним, коли перед екраном з’являється похоронна процесія. Всі люди в чорному, а траур на їхніх обличчях говорить про смерть дійсно хорошого і близької людини. Через деякий час юна дівчина приїжджає додому до свого хлопця, а двері їй відкриває жінка, яка була найсумнішої на тих похоронах. Це мати хлопця дівчини. Ні слова не сказавши про трагедію, яка сталася раніше, вона запрошує дівчину до хати і каже, що її сина зараз немає.

Юна особа вирішує залишитися і дочекатися своєї коханої людини. Так дві нещасні жінки проводять кілька днів разом. Вони поступово дізнаються всі один про одного, адже потрібно спілкуватися все це час. Сюжет з самого початку сповнене сумом і печаллю. Неможливо спокійно дивитися на картину знаючи всю правду, що відбувається. Фільм Очікування (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Життя часом буває несправедлива, але людям доводиться дивитися вперед і сподіватися на краще, щоб не втратити в собі людину. Саме головне, щоб поруч була хоч якась підтримка, яка зможе тебе втримати на плаву.

Режисер: П’єро Мессіна
В ролях: Жюльєт Бінош, Джорджо Коланджели, Лу де Лааж, Доменіко Диэле, Antonio Folletto, Корінна Локастро, Джованні Анзальдо, Рэйзор Ризотти


загрузка...