загрузка...


Францію чекають величезні потрясіння, які викликані тим, що між депутатами на черговому версальському засіданні відбувається розкол. На дворі 1789 рік. Назрівають події, які незабаром переростуть у Велику Французьку революцію. Героями драми «Один король — одна Франція» стають не тільки представники аристократичного суспільства, але й люди, яких вважають третім станом. Після зустрічі з монархом Людовіком XVI вони не можуть знайти спільної мови і починається явна смута. Раніше неодноразово виникали подібні ситуації, але в цей раз громадян держави зупинити практично неможливо.

Зовсім скоро починається загальнонаціональне потрясіння. Всім вже ясно, що зупинити подібну хвилю народного гніву зовсім не можна, вона повинна знайти вихід і дати зрозуміти правителю і аристократам той факт, що низи можуть і хочуть боротися за власні права. Не викликає ніяких сумнівів твердження, що проллється народна кров, але герої готові до боротьби і розуміють — без цього не обійтися.

Вимоги прості і відомі всім, але поки ніхто не вірить в те, що їх можна і потрібно виконати, інакше почнеться справжня війна, яка може забрати безліч життів. Фільм Один король — одна Франція (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: П’єр Шоллер
В ролях: Гаспар Ул’єль, Адель Енель, Олів’є Гурме, Ноемі Львовскі, Луї Гаррель, Изиа, Селін Саллетт

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress