Фільм Одіссея Петра (2018) дивитись онлайн в HD якості


Дана Російська драма розповість про одне чудовому сімействі, які проживають на території Російської Федерації. Нам покажуть часи 90-х років, де звичайнісінька сімейка живе і насолоджується життям. Хлопчисько на ім’я Петя, вчитися і насолоджується своїм безтурботним життям, а коли настають канікули в школі, то він їде на дачу до своєї бабулі. Петру всього лише 12 років, але він вже обожнює свою батьківщину і близьких, з бабусею у нього особливі стосунки, бо коли вони разом, то намагаються проводити час з максимальною корисністю. Бабка розумна і багато чого побачила, цим вона і ділиться з ним.

Там же, в Підмосков’ї, хлопчику починає подобатися одна дівчинка, з якою він теж намагається проводити максимально часу. Але потім трапляється горе для бідного хлопчаки, родині доводиться готуватися до поїздки в Німеччину і швидше за все це вже буде назавжди. Петро дуже цього не хоче. Він розуміє, що це чужа країна і вони там нікому потрібні не будуть і тим більше, у нього тут все. Фільм Одіссея Петра (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Батьки наполегливо його вмовляють і вони переїжджають на німецькі землі. З перших же днів хлопцеві там не комфортно і дуже важко, він мріє про будинок і вирішує здійснити нереальне. Він потай збирає речі і йде в довгу подорож до себе на батьківщину…

Режисер: Олексій Кузмін-Тарасов, Ганна Колчина
В ролях: Дмитро Габрієлян, Світлана Немоляєва, Марія Шашлова, Олексій Юдніков, Наталія Курепова, Данило Каменцев


загрузка...