Фільм Одні в Берліні (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Коли нацистська партія прийшла до влади, Отто і його дружина Анна були по-справжньому налякані. Вони були тверезо мислити людьми і чудово розуміли, хто саме опинився при владі. Улесливі промови і обіцянки поліпшити життя німців не зуміли їх обдурити — їм було ясно, які амбіції рухають їх новим лідером, і що для їх реалізації він не зупиниться ніколи. Незабаром їх очікування виправдалися — Німеччина розв’язує найбільшу в історії війну, в яку виявляться залучені десятки країн. Європа знівечена кровопролитними боями, і поки німецька армія просувається вглиб, завойовуючи все нові території, людям, які залишилися в тилу, теж доводиться важко.

Мирні громадяни самі виявляються бранцями нового режиму — ні про яку вільний не можна і подумати, а будь-який осуд нацистської влади закінчується камерою допиту і в’язницею. Своїми думками Отто і Анна намагаються не ділитися з оточуючими, адже вони вже віддали найцінніше, що мали, і сподіваються, що ні поплатяться за це великими неприємностями. Їх єдиний син був покликаний незабаром після вторгнення в Польщу, і тепер разом з іншими ледь подорослішали дітьми крокує по чужій землі, вимушений сіяти хаос і вбивати людей. Але ось, з фронту приходять сумні звістки — в одному з відчайдушних битв хлопець виявляється убитий, його знекровлене тіло прибуває додому в труні, і ніякі розради, ніби він загинув, виконуючи свій обов’язок, не зуміють зменшити батьківського горя. Загибель власного сина наповнює подружжя ненавистю до діючого режиму. Їм огидно все, що пов’язано з фашистами, і вони більше не стануть боятися їх влади і жорстоких методів. Не думаючи про наслідки подружжя Квангеля вирішують розв’язати власну боротьбу з фашистами, підриваючи їх діяльність зсередини.

Незабаром про провокаційні дії героїв фільму «Одні в Берліні» стає відомо Гестапо, і за зрадниками Батьківщини відправляється озброєний наряд. Їх повинні доставити в кімнату допитів, і з’ясувавши всі, кинути за ґрати, але здаватися просто так сім’я Квангеля не збирається. Фільм Одні в Берліні (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Венсан Перес
Актори: Даніель Брюль, Емма Томпсон, Брендан Глісон, Мікаел Персбрандт, Катаріна Шюттлер, Луїс Хофманн, Годехард Гізі, Ларс Рудольф, Ернст Штецнер, Уве Пройсс


загрузка...