загрузка...


Вночі на вулицях Дубліна можна зустріти юного вуличного музиканта, який грає і співає популярні пісні. Хоча він і сам складає музику, йому не вистачає впевненості виконувати її перед публікою. Дуже давно він був закоханий в дівчину, але вона змінила йому, розбивши його серце. Кинувши свого коханого, вона поїхала в Лондон, з тих пір він почав складати пісні. Однак батько юнака не підтримує його музичний талант, а змушує працювати в своєму магазині, тому вдень молода людина лагодить пилососи. Його черговий Нічний виступ закінчився знайомством з чеською іммігранткою, якій сподобався його голос.

Дівчина теж захоплювалася музикою. Про своє трагічне минуле вона вважала за краще не говорити. У цьому місті вона живе зі своєю матір’ю і дочкою Ивонкой. Молодій жінці доводиться шукати своє покликання, а поки вона змушена прибирати в багатих будинках, розносити журнали, продавати квіти. ​​​​Музика зблизила цих людей, вони вирішили разом йти до здійснення своєї мрії і приступили до співпраці. Героїня із задоволенням писала вірші до музики свого нового друга, блискуче розкривши романтичну натуру автора. Фільм Одного разу (2007) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Незабаром напарники вирішили записати свої пісні в студії, і для цього взяли кредит в банку. Студійний інженер прийшов у захват від їх таланту і допоміг зробити якісну демо-версію. І все-таки їм доведеться розлучитися назавжди.

Режисер: Джон Карні
В ролях: Глен Хансард, Маркету Ирглова, Х’ю Уолш, Герард Хендрік, Алестер Фолі, Джофф Міноуг, Білл Ходнетт, Данус Ктрестова, Дэррен Хілі, Мел Уайт

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress