Фільм Одного разу в Голлівуді (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Америка кінця шістдесятих минулого століття. Молоде покоління країни охоплене лихоманкою збільшеної популярності течії хіпі. Голлівудська публіка долучаються до модного руху, пропагуючи свободу любові, вживання легких наркотиків і переймає звички і сленг молодіжного оточення. Підшукуючи високооплачувану роботу, в Лос-Анджелес приїжджають двоє невдалих приятелів, волею долі опинилися представниками акторського ремесла. Популярний кіноактор і професіонал каскадерської професії влаштовуються в околицях Голлівуду, розділяючи сусідство з прославленим режисером, які проживають в розкішній віллі з вагітною дружиною.

Зваблива актриса, яка очікує поповнення в сімействі влаштовує вечірки на території садиби, запрошуючи на веселощі місцеву богему і впливових знаменитостей, які звикли коротати дозвілля в приємному спілкуванні. На черговій тусовці сімейна парочка стає жертвою нападу юних осіб, накачаних наркотичними препаратами і належать до радикально налаштованої релігійної секти. Фільм Одного разу в Голлівуді (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Очолює екстремістську громаду сумнозвісний Менсон, який прославився буйною вдачею і вирішив помститися світу кривавою розправою над знаменитою парою. Подружжя піддаються жорстокому насильству, а смерть кінозірок розбурхує американську громадськість.

Режисер: Квентін Тарантіно
В ролях: Маргарет Куеллі, Марго Роббі, Леонардо Дікапріо, Бред Пітт, Дакота Фаннінг, Скут МакНэри, Аль Пачіно, Тімоті Оліфант, Курт Рассел, Тім Рот


загрузка...