Фільм Одного разу в листопаді (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Фільм розповідає історію кількох днів з життя двох жителів Варшави — матері і сина, що втрачають свою квартиру в результаті виселення в листопаді 2013 року. Мати і син, який тільки починає доросле життя, а також дворняга Браток, поневіряються по Варшаві в пошуках притулку. Всього кілька днів з життя людини можуть виявитися достатніми, щоб відчути весь жах чужої біди. У центрі уваги виявилися прості і непримітні люди. Мати і син проживали у Варшаві. В листопаді 2013 року вони стали жертвами виселення і втратили власну квартиру.

Мати не змогла перешкодити обставинам. Її син, вік якого знаменував наближення дорослого життя, також був поганим порадником в умовах, що склалися. Їх супроводжував пес Браток у поневіряннях по Варшаві. Сім’я шукала притулок. Але де можуть безгрошові і нездатні захищати свої права люди знайти своє місце?

Мати і її дорослий син втрачають свою квартиру в результаті виселення в листопаді 2013 року. і намагаються знайти безпечне місце в притулку для бездомних. Фільм Одного разу в листопаді (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Анджей Якимовський
В ролях: Krystyna Dobrzanska, Lukasz Darczuk, Яцек Борусинский, Aleksandra Czarna, Artur Czubek, Агата Кулешу, Henryk Dawidowicz, Аліна Шевчик, Michal Borowy, Гжегож Пальковски та інші


загрузка...