Чоловік середнього віку, неврівноваженим характером володіє і схильністю до вчинення протизаконних вчинків, опинився у відчайдушній ситуації. Для вирішення виниклих проблем йому велика грошова сума необхідна, якої в наявності немає. У безвихідному опинившись положенні, він вирішується на ризикований захід, за який його разом з подільниками згодом чекає сувора відплата. Але зараз він лише про варіанти думає, що дозволяють швидко роздобути величезні гроші. В результаті роздумів недовгих компанія головорізів вирішує зухвале пограбування зробити місцевого банку. Вони витрачати час не стали на ретельну розробку плану наміченого злочину, вирішивши діяти стрімко і нахабно.

Сподіваючись, що раптовість нападу, зіграє в їх користь і дозволить благополучно здійснити підступний задум. Нальотчики раптово вриваються в банківське приміщення і в заручники беруть людей, всередині знаходяться будівлі. Кілька відвідувачів стають бранцями агресивно налаштованих грабіжників, що висувають міській владі певні вимоги. Поліцейські оточують прилеглі квартали і розробляють тактику подальших дій, щоб уникнути небажаних, трагічних наслідків. Фільм Одного разу в Стокгольмі (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Поки поліція займається своїми справами, між злочинцями і жертвами відбувається неформальне спілкування. Відверті бесіди призводять до виникнення у заручників став згодом знаменитим стокгольмського синдрому.

Режисер: Роберт Будро
В ролях: Торбьорн Харр, Нумі Рапас, Крістофер Хейердал, Ітан Хоук, Марк Рендалл, Бі Сантос, Шанті Роні, Марк Стронг, Джон Ралстон, Hanneke Talbot

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress