Події драматичного фільму «Октавіо мертвий» розгортаються навколо молодої дівчини на ім’я Тайлер. Все свідоме життя вона прожила разом з матір’ю, відрізняється надмірною релігійністю і вірою у вищі сили. Вона намагалася виховувати дитину за всіма правилами, навіть коли вони виходили за рамки здорового глузду і серйозно позначалися на світосприйнятті дочки. Жінка вела постійний контроль і не давала пізнати самі елементарні речі, про які давно відомо кожному підлітку. Одного разу відбулася подія, кардинальним чином змінила звичний світ. Бідолаха дізналася про те, що рідний батько залишив у спадок велику квартиру.

Природно, їй набридли постійні таємниці і недомовки мами, тому вона прийняла рішення самостійно довідатися про батька, спробувати зрозуміти, який він людина і чому покинув сім’ю. Для цього вона переїжджає в інше місто і відкриває дивовижні речі. Виявляється, ТАТО зовсім відрізнявся від її уявлень і зовсім не зрозуміло, в кращу або гіршу сторону.

Але самі приголомшливі відкриття очікували попереду… Тайлер нарешті пізнала смак привабливої близькості, і зрозуміла значення слова «сексуальна орієнтація». Фільм Октавіо мертвий (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Сук-Чи Йін
В ролях: Сара Гадон, Розанна Аркетт, Рауль Трухильо, Біллі Отіс, Рейчел Кроуфорд, Гейдж Греям-Арбутнот

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress