Фільм Олайа (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Невелика родина вампірів проживає в Болівії. Вони намагаються триматися осторонь від людей і не привертати до себе зайвої уваги. Це пов’язано з тим, що їх клан знаходиться на межі знищення. Багато років тому вони харчувалися людською кров’ю прямо у людей на очах і тим самим дали людям привід знищити себе. Багато вампірів загинуло в ті часи, а ті, що вижили, змушені були ховатися від людського погляду. Вампірам доводиться спаровуватися один з одним, щоб підтримувати свій клан, але це не дуже радує членів сім’ї – особливо двох сестер Офелію і Олівію.

Дівчата прагнуть сексу з людиною і буквально рвуть на собі волосся, лише б скористатися людською плоттю для задоволення своїх бажань. Мати героїнь всіляко намагається утримати дочок від цієї витівки, адже зв’язок людини і вампіра призведе до катастрофи. Невгамовні дівчата потай від матері, вибираються вночі з дому в пошуках чоловіків. Фільм Олайа (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Вони їх знаходять і здійснюють свої мрії. Як мати попереджала, так воно і сталося. Своїм нехлюйством сестри поставили весь клан вампірів під загрозу знищення, і тепер змінити сформовану ситуацію не можна.

Режисер: Емі Хескету
В ролях: Емі Хескету, Жак Авіла, Міла Джоя, Алехандро Лоайза, Ерік Антуан, Luis Almanza, Maria Esther Duende, Eric Calancha, Christian Del Rio, Rosario Huanca


загрузка...