Фільм Ом Шанті Осанна (2014) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Головна героїня стрічки Пуджа Метью – індійська дівчина, якій, здається, більше хотілося б народитися хлопчиком. Їй ніколи не подобалися фільми про вічної любові і гри в ляльки. Замість стандартних для дівчинки занять вона вибирала бойовики і активні ігри на свіжому повітрі з дворовими хлопцями. Героїня народилася в родині лікаря, який вважається одним з найуспішніших городян. Незважаючи на відсутність будь-яких манер у дочки, батько не чує в ній душі і бачить свою місію допомоги Пудже у всіх її починаннях.

Героїня майже закінчила школу і до жаху боїться перспективи бути віддали заміж за кандидата, обраного її батьком. Не чекаючи вступу у доросле життя, дівчина вирішує самостійно відшукати любов серед свого оточення. Вибір зупиняється на простому сільському хлопцеві Гирі. Той здається їй не тільки фізично сильним, але досить миловидним. Однак є одна проблема – Пуджа навідріз не бачить себе в ролі домогосподарки. За всі роки свого життя героїня не навчилася банального приготування їжі, не кажучи вже про догляді за будинком і тваринами, що, як правило, полягає в основі сільській діяльності.

Дівчина повинна або поквапитися із змінами поглядів і придбанням навичок, або взяти участь, яку для неї готує батько. Фільм Ом Шанті Осанна (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джуд Энтани Джозеф
В ролях: Назрия Назім, Невін Поул, Винитх Срінівасан, Анджу Кур’ян, Nikki Galrani, Лал Хосе, Шобха Мохан, Vinaya Prasad, Аджу Варгиси, Ренджі Панікер


загрузка...