Сімейна пара Безсонов жили майже дванадцять років начебто в злагоді та добробуті. Але, не завжди, ця зовнішня оболонка відповідає дійсності. За видимим щастям нерідко ховаються страшні таємниці. Так сталося і з цією парою. Дружина стала підозрювати, що чоловік вельми неоднозначно ставиться до їх синові і вона завзято почала шлюборозлучний процес. Головним її бажанням було відвоювати сина, щоб чоловік вже ніколи не зміг би з ним спілкуватися і бачитися. Суддя, яка вела справу вирішила інакше. Їй здалися доводи жінки не переконливими. З цієї причини було вирішено, що батько може брати участь у вихованні сина.

Жінка впевнена, що її права порушені, суддя виніс невірне рішення, і попереду у матері хлопчика час битви і спорів, щоб домогтися одноосібної опіки. Хлопчик сильно страждає від сформованої ситуації. На нього тиснуть, чого від нього хочуть. Він перебуває в постійному страху, що не кращим чином позначається на його психіці. Пристрасті лише загострюються. Ніхто не хоче поступатися, кожен впевнений у своїй правоті.

Складно зрозуміти, як сім’я з таким стажем, з вигляду щаслива, раптом докотилася до такого фіналу, де люблять колись люди стали заклятими ворогами. Але, ось де правда покаже час. Фільм Опікунство 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Ксав’є Легран
Актори: Леа Дрюкер, Дені Меноше, Thomas Gioria, Mathilde Auneveux, Mathieu Saikaly, Флоренс Йанас, Saadia Bentaïeb, Коралі Руссо, Софі Пінсемелль, Emilie Incerti-Formentini

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress