Колись Міріам і Жюльєн були впевнені, що їхній шлюб ідеальний. Але, з різних причин (а, точніше, цілого комплексу протиріч) сім’я розпадається. Назріває серйозне актуальне в таких ситуаціях питання: з ким залишатися синові? Вирішити його надається глядачам по ходу розвитку сюжету пронизливої французької драми про розкол однієї коли-то щасливої родини. Зараз суд майже завжди стає на бік жінки, але хіба батько не повинен брати участь у вихованні дитини? Хіба хлопчик після розлучення перестав бути його сином? Головна героїня драми вимагає одноосібне опікунство.

Однак суд постановив, що опіка повинна бути спільною. Жінка в люті і продовжує судові тяжби, щоб домогтися бажаного. Водночас колишній чоловік, важко переживаючи те, що відбувається, хоче «згладити гострі кути» і не допустити посилення ситуації. Все, що відбувається, безсумнівно, відбивається на дитині. Антуан може зустрічатися з сином у вихідні та Міріам, за законом, не повинна цьому перешкоджати.

І якщо маленькому Джуліану можуть заборонити або дозволити бачитися з кимось із батьків, то 18-річна Жозефіна самостійно може вирішити, чи є в її житті місце для папи. Фільм Опікунство (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ксав’є Легран
В ролях: Леа Дракер, Дені Меноше, Томас Джиория, Флоренс Йанас, Матильда Ауневе, Матьє Сайкалы

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress