Фільм «Опівнічний поцілунок» 2018. За тиждень до свята Міа Пірсон і її сім’я, яка займається організацією вечірок, отримують найбільше замовлення в історії компанії: влаштувати вечірку напередодні Нового року для підприємниці Кейт Кларк. Але коли брат Мії ламає ногу, а її батьки вирушають в заплановану відпустку, вона неохоче заручається підтримкою приятеля брата по коледжу, Девіда Кампоса. Однак Міа не очікувала, що закохається в процесі.

Міа Пірсон і її сім’я заробляють на життя плануванням вечірок. Їм пропонується найбільше завдання: планування новорічної ночі технічного підприємця Кейт Кларк. Міа і її сім’я мають всього один тиждень, щоб все влаштувати.

Проблеми починаються, коли брат Міа ламає ногу, а її батьки йдуть у відпустку. Міа вирішує звернутися до Девіда Кампоса, старого шкільного друга її брата. Фільм Опівнічний поцілунок (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Дж.Б. Шуга
В ролях: Обрі Арнасон, Джейсон Сермак, Ава Грейс Купер, Полін Іган, Бенніта Ха, Аделаїда Кейн, Карлос ПенаВега, Адріан Петрів

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress