загрузка...


Головний герой, який працював багато років ляльководом і давав уявлення, після довгої відсутності повертається в рідні краї і свій будинок. Тут чоловік стикається не тільки зі своїм вітчимом, але і зі спогадами минулого, яке заселило в його душі моторошні страхи на все життя. Одночасно з його приїздом в місті починають пропадати маленькі хлопчики. Філіп переживає із-за проблем свого дитинства, які відклали на ньому сильний відбиток. Щоб раз і назавжди побороти свої страхи, хлопець відправляється в будинок, який лякав його все дитинство. Але повернувшись в будинок, де він виріс, Філіп розуміє, що на ділі все набагато складніше.

В самому епіцентрі подій виявляється лялькових справ майстер на ім’я Філіп. Одного разу головний герой «Опосума» вдається до сміливого рішення-повернутися в будинок свого дитинства, в якому пройшли кращі роки його життя. Цей старий будинок зберігає в собі безліч таємниць і загадок, дитячих переживань і секретів. Філіп змушений боротися зі своїми внутрішніми демонами. Фільм Опосум (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Він повинен спробувати забути жахи минулого і зробити все можливе, щоб не допустити фатальних помилок в сьогоденні і майбутньому. Зробити це буде вкрай складно, але від цього нікуди не дітися — треба просто змиритися і прийняти за належне.

Режисер: Меттью Холнесс
Актори: Шон Харріс, Алан Армстронг, Саймон Бабб, Ендрю Тернер, Памела Кук, Чарлі Ілес, Райан Еневер, Рафел Фамотібе, Джо Галуччіо

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress