Фільм Ось моє серце (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У центрі оповідання в драматичній історії «Ось моє серце» знаходиться чарівна панночка на ім’я Маргарет, якій довелося подолати колосальну кількість непростих випробувань і прийняти доленосне рішення. У минулому у неї була нормальна сім’я. Чарівна дівчина була одружена з порядною людиною і виховувала чудесну дитину. Трагічний інцидент кардинально змінює її життя і змушує багато переосмислити. Горе обрушується на Красуню немов сніжний ком. Вона позбавляється чоловіка, який раптово помирає і залишає її в поодинці піклуватися про неповнолітнього сина.

Головна героїня картини робить наполегливі спроби не падати духом і налаштувати себе на позитивні думки. Їй доводиться думати не тільки про особисту вигоду, але і про обожнювану нащадку. Улюблене чадо вступає в підлітковий вік і гостро потребує батьківської підтримки. Фільм Ось моє серце (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Уважна мати намагається пояснити йому наскільки важливо не сумувати і змусити себе рухатися далі. Вона щиро вірить в те, що ще зможе знайти щастя і довгоочікуваний спокій. Симпатична жінка виходить із зони комфорту і стикається з дещо незвичайним.

Режисер: Джошуа Леонард
Актори: Маріса Томей, Чарлі Пламмер, Тімоті Оліфант, Мірей Інос, Емілі Робінсон


загрузка...