Важкий тягар відповідальності дісталося Рею. Двадцятирічний юнак змушений опікуватися брата, який навчається у початкових класах. Мати заслужено засудили на шість років тюремного ув’язнення. Аморальна моральність не дозволяє Лолі існувати в гармонії з законодавством. Пристрасть до наркотичних засобів погубило молодість Лоли. Під впливом психолога засудженої леді вдається вибратися з емоційної пастки туги і зневіри. На черговому побаченні з улюбленими синами в’язень повідомляє про швидке звільнення.

Колишній чоловік підшукав в місті скромне житло. Героїня вирішила забрати у юного опікуна Олівера. Молодий перспективний хлопець, відчув принади виховання в наркотичному кублі, категорично не готовий віддавати малюка на розтерзання невдахам. Рей не вірить в виправлення родички. У продуктовому магазині юнак зустрічає Джил. Блондинка прибула з Сан-Франциско на поминки батька. Онкологічна пухлина згубила суворого ковбоя. Випускниця Стенфорда керує перспективним брендом, які реалізують ексклюзивну продукцію за допомогою інтернет-спільноти. Випадкове побачення надихає продавця на нові звершення. Яскравий представник сухопутних просторів мріє про різноманітність водного світу. Фантазер на географічній карті відзначає можливі маршрути майбутніх подорожей. Куплені рибальські снасті наближають примарні мрії.

Блондинка надихає мрійника на рішучі дії. Рей відвозить в далеку Каліфорнію брата, щоб врятувати Олівера від негативного впливу вийшла з колонії тюремщіци. Виконані бажання дозволять знайти щастя. Фільм Осідлати хвилю (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Сохам Мехта
В ролях: К.С. Клайд, Девід Баррера, Дерек Крантц, Констанс Зіммер, Джоанна Е. Бредді, Пол Санчез, Остін Коулмен, Кенні Джонсон, Ромі Діас, Тейлор Лотнер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress