Фільм «Останні дні» (Latter Days), знятий в 2003 році, викликав дуже неоднозначну думку у кінокритиків, але дуже вразив глядачів, за що отримав «Приз глядацьких симпатій». Історія розповідає про хлопця на ім’я Крістіан Маркелли – гея з Лос-Анджелеса, який працює офіціантом і веде досить вільну статеве життя, дуже легко змінюючи одного хлопця на іншого. Але одного разу в місто приїжджає Аарон Девіс і його побратими, які хочуть поширити свою мормонську віру в штаті Айдахо. І одним з перших, кого вони відвідують, виявляється Крістіан.

Віра мормонів абсолютно не визнає геїв і прирівнює їх до посланників сатани і диявола. Такий погляд на речі змушує головного героя укласти парі зі своїми колегами, що за 50 доларів і досить невеликий термін він затягне одного з охоронців віри в свою постіль. Своєю метою він вибирає Аарона. Фільм Останні дні (2003) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Але що ж виявиться міцніше: віра в святі ідеали мормонів або завзятість впевненого в собі Крістіана? Фільм став першим, який зображував відкрите протистояння між принципами церкви і гомосексуальністю.

Режисер: С. Джей Кокс
В ролях: Стів Сандвосс, Уес Ремсі, Джозеф Гордон-Левітт, Ребека Джонсон, Ембер Бенсон, Харі Пейтон, Жаклін Біссет, Роб МакЭлхенни, Дейв Пауер, Ерік Палладіно

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress